Kunnen wij ook alleen Boogschieten of alleen bukssieten?
Dat kan zeker, maar is wel minder leuk. De combinatie van deze activiteit maakt het afwisselend en voor ieder wat wils.
Altijd al eens een schietsport willen beoefenen? Dit is uw kans!
Maak kennis met deze drie prachtige schietsporten!
Deze combinatie zorgt ervoor dat iedereen bezig is en ieder uiteindelijk zijn eigen favoriet kan kiezen.
Boogschieten komt niet puur op kracht aan maar ook op concentratie en ontspanning.
Wij leren u de oervorm van het boogschieten met een recurve boog!
Na de instructie krijgt u uitgebreid de kans om te oefenen.
De instructeur geeft tips en extra uitleg waar nodig en al snel zult u merken dat het oefenen zijn vruchten begint af te werpen.
Altijd al eens met een echt geweer willen schieten? Dit is uw kans! Een buks is een luchtdrukwapen, er wordt dus geen gebruik gemaakt van buskruit waardoor deze activiteit voor iedereen geschikt is.
Onder leiding van een instructeurs gaan de deelnemers eerst een aantal keer oefenen.
Het lijkt makkelijker dan dat het is en velen van ons hebben het wel eens gedaan! Stiekem met een pvc buis papieren pijltjes weg schieten.
Dat is het idee, maar dan met een professionele blaaspijp en echte pijltjes.
Na een korte instructie kunt u al snel beginnen met oefenen. Weet u de roos te raken?
Zodra iedereen de techniek onder de knie heeft, sluiten we het af met een competitierond. Wie is de "Robin Hood, sluipschutter of Indiaan" binnen uw groep?
ook op locatie mogelijk
maar liefst 3 schietsporten
LEUK VOOR JONG EN OUD
Kosten activiteit: | €22,50 p.p. |
Duur activiteit: | 1,5 uur |
Activiteit inclusief: | Benodigde materialen, instructie, begeleiding, verzekering en 9% BTW. |
Kledingadvies: | Sportieve en/of lekker zittende kleding. Kleed je naar de weersomstandigheden. |
Voor wie: | Voor alle soorten groepen en gelegenheden. |
Wanneer: | Gehele jaar rond |
Vanaf: | 12 personen (andere aantallen in overleg) |
Minimale leeftijd: |
12 jaar |
Dat kan zeker, maar is wel minder leuk. De combinatie van deze activiteit maakt het afwisselend en voor ieder wat wils.
De activiteit vind plaats bij ons op het sportveld (adres: Gerritslanderdijkje 2 - den Burg).
Voor groepen vanaf 25 personen kunnen wij op elk gewenste locatie op het eiland, mits er een groot beschut grasveld en toestemming hiervoor is, deze activiteit organiseren.
Ja, eerst doen we een aantal oefen rondes en daarna spelen we een wedstrijdje waarbij we de punten bijhouden en op het eind een winnaar bekend.
Goede uitleg en vriendelijk personeel! Erg behulpzaam voor mensen die geen ervaring hebben! Absoluut een aanrader!
Onwijs genoten van de activiteiten bij Teambuilding Texel. Leuk personeel en een korte duidelijke uitleg bij de activiteit zodat je snel konden gaan genieten van het blokarten. Super toff om te doen!! ook het one wheelen is erg aan te raden!
Wat een fan-tas-tische dag! De vuurtoren op de achtergrond en een fel zonnetje erbij gingen we blokarten met Teambuilding Texel. Vooraf kregen we allereerst een goede uitleg van de begeleider. Daarna mochten we zelf in de blokart plaatsnemen en ons mee laten voeren door de wind. Het was één en al fun. Tijdens het gehele uur was er begeleiding en hielpen ze waar nodig. We werden zelfs nog een aantal keer op de foto gezet, die ze later toestuurde. Top! We hebben er van genoten! :)
Zeer gastvrij!
Heerlijk de hele dag buitenspelen! Bij teambuildingtexel hebben ze echt het leukste speelgoed waarmee ik het eiland weer op een andere manier ervaar!
Kosten activiteit: | €22,50 p.p. |
Duur activiteit: | 1,5 uur |
Activiteit inclusief: | Benodigde materialen, instructie, begeleiding, verzekering en 9% BTW. |
Kledingadvies: | Sportieve en/of lekker zittende kleding. Kleed je naar de weersomstandigheden. |
Voor wie: | Voor alle soorten groepen en gelegenheden. |
Wanneer: | Gehele jaar rond |
Vanaf: | 12 personen (andere aantallen in overleg) |
Minimale leeftijd: |
12 jaar |